OFERTA PRACY – OBSŁUGA KLIENTA

KIM JESTEM?
Nazywam się Kasia Depa i od 4 lat pracuję w branży złotniczej. Projektuję i wykonuję biżuterię z wykorzystaniem węgla kamiennego. W 2019 roku powstała moja druga marka, gdzie projekty biżuterii oparte są głównie na kamieniach szlachetnych. Piszę artykuły specjalistyczne. Na co dzień w moim zespole pracuje ze mną złotnik i fotografka.

JAK PRACUJĘ?
Cały czas moja firma się rozwija. Rok temu pracowałam sama, dzisiaj wiem, że potrzebuję dodatkową parę rąk. Mieszkam na Śląsku. Mój biznes działa online. Szybko i dynamicznie podejmuję decyzje. Nie toleruję kłamstwa. Przeklinam, mówię głośno i szybko. I czasem jestem nieznośna. Jeśli Ci to przeszkadza, nie aplikuj, bo się nie dogadamy.
Nie mam nic przeciwko na pracę zdalną, ale przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się na żywo. W każdy poniedziałek o 10.00 mamy spotkanie na Skype, by przegadać bieżące działania i zaplanować kolejne.
Do codziennej komunikacji używam Asany i Slacka. Jeśli nie znasz lub nie zamierzasz poznać tych narzędzi, to nie czytaj dalej tego ogłoszenia. Szkoda Twojego (i mojego) czasu.

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

Potrzebuję wsparcia w obsłudze klienta. Twoje zadanie to obsługa komunikacji z Klientami, maile, zapytania na facebooku, komentarze na instagramie. Głównie ze mną będziesz mieć do czynienia, jeśli Cię wybiorę. Czym będziesz się zajmować:

1. Obsługą Klientów i odpowiadaniem na ich bieżące maile. Dotyczą wszystkiego sprzedaży moich produktów i dostępności biżuterii, miejsc gdzie można kupić, komentarzy na dane zdjęcia, jak szybko dojdzie przesyłka itp. Dotyczy to obu moich marek.

2. Weryfikowaniem zakupów, płatności, itp.

3. Kontakt z pracownią i wspieranie w udzielaniu informacji Klientom – w pracowni najlepiej wiemy, kiedy dane zamówienie będzie wysłane, kiedy będzi zrobione, jaki jest czas realizacji indywidualnych zamówień.

4. Monitorowaniem mediów społecznościowych i odpowiadaniem na pytania (samodzielnie lub po konsultacji ze mną, spisywaniem uwag odnośnie produktów, recenzji oraz feedback: co się Klientkom podoba, a co warto zmienić)

5. Wszelkiego rodzaju reklamacjami i zwrotami produktów – do Ciebie będzie należało ustalenie z Klientem, na czym jej zależy i zgranie tego z pracownią;

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z PRACY ZE MNĄ

1. Praca zdalna – możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, byle byś miała/miał połączenie z internetem.

2. Stała pensja i premie uzależnione od wyników – oferuję wysokie wynagrodzenie za pracę przynoszącą spodziewane rezultaty. Dobre wyniki I COAL YOU. przekładają się na dobre pensje całej firmy, plus będzie Ci się należał % od sprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez Ciebie.

3. Poznanie od podszewki świetnie działającego biznesu online skupionego na złotnictwie – będziesz uczyć się od najlepszych, ale i bardzo wymagających osób.

4. Niezależność – zatrudniam osoby dorosłe i traktuję je jako takie. Oczekuję określonych efektów i rezultatów, lecz daję bardzo dużą swobodę w sposobie ich osiągania. Nie mam zamiaru kontrolować tego, gdzie pracujesz i w jakich godzinach. Choć część zadań, będzie do wykonania o określonej porze, którą z Tobą ustalę. Uwielbiam osoby aktywne, z inicjatywą i pomysłami. Pracując ze mną będziesz mieć realny wpływ na to, jaką marką jest I COAL YOU. i druga moja marka.

5. Ciągły rozwój i nauka – nieustannie się uczę i szkolę; inwestuję w siebie i w Ciebie – będziesz mieć więc okazję brania udziału w różnych szkoleniach, konferencjach, zarówno online jak i stacjonarnych.

APLIKUJ JEŚLI:

 1. Masz doświadczenie w obsłudze Klienta!!
 2. Jesteś pełnoletnia/pełnoletni
 3. Jesteś śmiała/y, asertywna/y;
 4. Jesteś komunikatywna/y, przy czym świetnie radzisz sobie z komunikacją w wersji pisanej (to będzie 99% Twojej pracy);
 5. Lubisz ludzi, chętnie im pomagasz i z chęcią nawiązujesz z nimi kontakty;
 6. Bez problemu znosisz pretensje, fochy, dziwne prośby, żądania, roszczenia i wymagania naszych klientów.
 7. Masz lekkie pióro i znasz zasady poprawnej polszczyzny – skomponowanie 10 zdaniowego maila na każdy temat, to dla Ciebie pestka;
 8. Umiesz pracować samodzielnie i wykazujesz inicjatywę;
 9. Dobrze odnajdujesz się w świecie online i lubisz to!
 10. Lubisz nawiązywać relacje z ludźmi poprzez social media(Facebook, Instagram) i maile;
 11. Lubisz uczyć się nowych rzeczy (różne systemy i techniczne rozwiązania, a będziesz musiała poznać ich mnóstwo)
 12. Jesteś zaangażowana/y i pracowita/y
 13. Masz pozytywne nastawienie do świata i ludzi, stres Cię nie zjada.
 14. Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowa/y ją założyć.
 15. Odpowiada Ci nieregularny czas pracy i nierównomierne obciążenie – jednego dnia będą to 2 godz., innego 9.

TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • MASZ PROBLEM Z ORGANIZACJĄ WŁASNEJ PRACY I SAMODYSCYPLINĄ Praca zdalna to praca samodzielna. Jej plusem jest to, że nikt nie zerka i nie kontroluje i dokładnie to samo jest jej minusem – nie mam zamiaru uczyć Cię samodyscypliny i ogarniania! Sama/sam masz to umieć, a najlepiej – lubić;
 • WYDAJE CI SIĘ, ŻE OBSŁUGA KLIENTA TO BANAŁ, bo przecież wystarczy odpowiadać na mejle. Nie wystarczy. Szukam kogoś, kto naprawdę lubi swoją pracę!!! I kto, jest nastawiony na szukanie rozwiązań, budowanie relacji z Klientem i chce ze mną rozwijać
 • UWAŻASZ, ŻE PISANIE MAILI JEST NUDNE. Prawdę mówiąc, ja wolę siedzieć w pracowni i szlifować węgiel, dlatego potrzebuję kogoś, dla kogo będzie to frajdą.
 • SZUKASZ PRACY DORYWCZEJ LUB DODATKOWEJ, docelowo chcę, abyś pracowała/pracował z nami na wyłączność.

Zobacz harmonogram rekrutacji, by podjąć decyzję, czy znajdziesz dla mnie czas:

  • 6 MAJA – 20 MAJA – I etap rekrutacji – uzupełnienie ankiet;
  • 21 MAJA – 26 MAJA – czytam ankiety i wybieram ok. 30 osób do kolejnego etapu;
  • 27 MAJA – wysyłam zadania praktyczne do osób, które przeszły do II etapu;
  • 27 MAJA- 10 CZERWCA – II etap – czekam na odpowiedzi;
  • 11 CZERWCA  – przeglądam zadania i wybieram ok. 5 osób do III etapu;
  • 12  CZERWCA – 14 CZERWCA  – III etap – rozmowy na Skype ze mną
  • 26 CZERWCA  decyzja, kto dołącza do I COAL YOU.

Link do ankiety:    ANKIETA

CZEKAM NA TWOJE ZGŁOSZENIE!